Harry PotteR And The Order Of The Phoenix

0


Harry PotteR And The Order Of The Phoenix

Harry_Potter_and_the_Order_of_the_Phoenix_Coverart

Serisinin aksiyon dolu yeni macerası sizlerle, dünya geneli favori olan Harry nihayet sihirbazlar için Hogwarts okula geri dönüyor.  Sizi sürprizler, bekliyor olacak hemen hemen herkes orada kötü Lord Voldemort ile yaptığı tatsız karşılaşma sizi huzursuz edecektir.  Ne yazık ki, diğer iç mücadelelere, Herry hazırlıksız olacaktır ve her şeyi gizlice küçük ama güçlü yapısıyla mücadele edecektir. Sizin sayesinde, birkaç cesur adam ölüm kalım savaşında başarıyla düşmana karşı savunmayı öğrenirler. Tanışın eski ve yeni arkadaşlar. Olağanüstü grafik ve eylem görülmemiş özgürlüğün tadını çıkarın. Filmden önemli olaylar Mevcuttur, Ve bu sizi heyecanlan dıracaktır. Olaylar ve her şeyin merkezinde Siz varsınız. * Bugüne kadar serinin en epik bölüm atmosferinde kendinizi bırakın. İyi oyunlar dileriz.

DİKKAT! – Elimizden geleni yaptık. Torrent dosyası çalışıyor belki biraz yavaş ola bilir. Fakat yapa bilecekler-imiz bu kadar saygılar.

Gönül rahatlığı ile indire bilirsiniz.

TORRENT İNDİR


Harry PotteR And The Order Of The Phoenix

Önceki Oyun <<
Sonraki Oyun >>
Torrent Oyun
OYUN BILGILERI 11 ay önce eklendi
Harry PotteR And The Order Of The Phoenix

Serisinin aksiyon dolu yeni macerası sizlerle, dünya geneli favori olan Harry nihayet sihirbazlar için Hogwarts okula geri dönüyor.  Sizi sürprizler, bekliyor olacak hemen hemen herkes orada kötü Lord Voldemort ile yaptığı tatsız karşılaşma sizi huzursuz edecektir.  Ne yazık ki, diğer iç mücadelelere, Herry hazırlıksız olacaktır ve her şeyi gizlice küçük ama güçlü yapısıyla mücadele edecektir. Sizin sayesinde, birkaç […]

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3.66 GB

Tarih: 2007

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?