Hizmet Koşulları Ve Site Kuralları

tc

OYUN İNDİRME

Reklam Amaçlı Koyulan İndirme Butonlarından İndirilen Herhangi bir virüs Yada Dosyanın Tarafımıza Hukuksal Bir Sorumluluk Talep Edemez.

İndirdiğiniz Gerçek Olmayan Reklam Amaçlı İndir Butonlarının Yasal Sorumluluğu Bize Ait Değildir Bilgisayarınıza Zarar Verici Bir Etkenden Dolayı Bizleri Suçlayamazsınız.

Siteye Girdiğiniz Andan İtibaren Bu Kurallar Kapsamına Girmiş Ve Kabul Etmiş Sayılacaksınız.

Bu Kurallar Dışarısında Düşünüyorsanız Web Sitemizden Çıka Bilirsiniz .

Yukarıda Yazılan Maddelerden Torrent-İndir.net Sorumlu Tutulamaz Tüm Sorumluluk Kullanıcılara Aittir.

HUKUKSAL SORUNLAR VE BİLDİRİMLER

Sitemiz üzerindeki her hangi bir dosyanın veya içeriğin haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyor iseniz bize iletişim sayfası üzerinden ulaşarak bildirdiğiniz taktirde 1 ile 2 iş günü içinde gerekli müdahale yapılacaktır.

PAYLAŞIMLAR

Herhangi bir oyun bizim tarafımızdan upload edilmemektedir farklı siteler üzerinde bulunan dosyalar sadece yayıncılık yapılmaktadır eğer haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyor iseniz iletişim kısmından bize ulaşarak bildirmeniz taktirinde 24 ile 48 saat içinde ilgili içerik kaldırılacaktır.

 

Site Kuralları

Genel Site Kuralları:

Torrent-indir.Net sitesi, sitede bağlantısı verilmiş hiçbir dosyayı kendi sunucularında barındırmamaktadır.

Dikkat ! Torrent-indir.Net sitesinin sahipleri ve/veya barındırmayı sağlayan host şirketi, içerikten ve kullanılan amaçlar için kesinlikle sorumlu değildir. Bu dosyalar ve bütün site içeriği, sadece özel maksatlar içindir. Eğer yazılımı iş için kullanmak istiyorsanız, lütfen programı yazılım yazarından veya perakendecisinden satın alın. Eğer, bu site eğitim veya eğlence amaçları dışında kullanılırsa, hareketlerinizin veya herhangi bir şeyin sonucundan sorumlu tutulamayız. Sitede bağlantılarla yayımlanmış herhangi bir yazılımı indirdiyseniz, yazılımı resmi olarak satın almanız gerekir. Aksi takdirde ülkenin yasalarını ihlal ediyor olabilirsiniz. Eğer, bu Internet sayfası veya malzemesinin içeriği ile ilgili bir probleminiz varsa, kolayca back(geri) butonuna tıklayabilirsiniz. Eğer resmi bir amaç için bu sitede buluyorsanız (anti-korsan, hükümet veya herhangi bir yazılım şirketi ile bağlantınız varsa) herhangi bir sayfayı, herhangi bir html dosyasını ve bu sitenin yapılması için kullanılan herhangi bir kodu göremezsiniz, hiçbir dosyayı indiremezsiniz. Internet sayfasının, içerdiği bütün bilgi, özel amaçlar içindir, ve yukarıda söylenen amaçlar dışında siteyi görebileceğiniz (inceleyebileceğiniz) anlamına gelmez. Eğer, bu koşulları kabul etmeden bu Internet sayfasına girerseniz, 1995′de Bill Clinton tarafından imzalanmış olan Internet gizlilik anlaşmasının 431.322.12 numaralı maddesini ihlal ediyorsunuz demektir. Buradan elde ettiğiniz dosyaları saklayarak, Internet sağlayıcı servisimizi ve/veya servislerimizi veya şirketlerini tehdit edemezsiniz, ve bu siteye üye olan, bu siteyi kullanan ve bu siteye giren herhangi birisini ya da aile bireyleri aleyhine dava açamazsınız.

Bu siteye girmekle ve bu siteye girmeye devam etmekle açıkça yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bütün uluslar arası internet kuralları ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre bu site içeriği hakkında, site, site kurucusu ve üyeleri aleyhine bir faaliyette bulunamaz, aleyhine dava açamaz, delil toplayamaz, şahitlik yapamaz, bu site aleyhine olabilecek hiçbir faaliyette bulunamazsınız.

Eğer bu anlaşmada yukarıda belirlenen maddeleri kabul etmiyorsanız, lütfen bir an önce bu siteyi terk edin. İndirdiğiniz dosyalar, kurulumlar ve programlar başlatmak kendi sorumluğunuz altındadır. Hiçbir şekilde Torrent-indir.Net yöneticileri , host sahipleri sorumlu tutulamaz.

DMCA Hak Sahipleri Kural İhlali Bildirimi Torrent-indir.net üzerindeki bulunan dosyalardaki şirketinizin, şahsınızın yayın haklarını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden  mail ile bildiriniz.Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim bölümünden veyada mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler site üzerinden kaldırılacaktır.