Mafia: True Story

0


Mafia: True Story

1400367734-_-mafia-true-story

Hikaye devam edildi. Kahraman daha durumda çıkıyor. Mafya asla uyumaz. Oyuncular birçok bağımsız hikaye keyfine varacaksınız. Yine, demontaj dahil ve o kadar basit değil olacak davayı çözmek olduğunu, ilk bakışta ne görünebilir.
Mafya :. Gerçek The By Hikayesi daha farklı bir oyun yapmak için yeni araba, silah ve öğeleri getirecek
mod oyun Mafya yayımlanan: City Lost Heaven. Modifikasyon tamamen bağımsız mizah dolu ve cinnet hatta belirli unsurları. mafya hikaye için başvurular macera gangster zaman şans ve ölüm elele gitmek heyecan verici ve bazen ölümcül ruhunu doyurarak, ilave filmleri nüfuz.
Bir kaç saat bir noktada fırsat vardı sevilen karakterlerinden şirket doğrusal olmayan faaliyet, oyuncular yapmak monitörden uzak kırmamaya.

TORRENT İNDİR


Mafia: True Story

Önceki Oyun <<
Sonraki Oyun >>
Torrent Oyun
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Mafia: True Story

Hikaye devam edildi. Kahraman daha durumda çıkıyor. Mafya asla uyumaz. Oyuncular birçok bağımsız hikaye keyfine varacaksınız. Yine, demontaj dahil ve o kadar basit değil olacak davayı çözmek olduğunu, ilk bakışta ne görünebilir. Mafya :. Gerçek The By Hikayesi daha farklı bir oyun yapmak için yeni araba, silah ve öğeleri getirecek mod oyun Mafya yayımlanan: City […]

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, Torrent indir

Platform: PC

Boyut: 1.68 GB

Tarih: 2014

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?